Kuchařka je venku!

Přátelé,
pomohli jste mi se rozhodnout a s radostí tedy můžu oznámit – je to tady, VYDÁVÁM KUCHAŘKU! ????

DSCF7209_nahled

Před pár dny jsem držela kuchařku "Mami, dáš dobrotu?" poprvé v ruce. Po prvním prolistování mě napadlo ji zvážit. Displej ukázal 1,23 kg a mně se okamžitě vybavil den, kdy se narodili kluci… 2. 10. 2013 mě vzbudila prasklá plodová voda. Koukla jsem na displej mobilu a bylo 1:23 (takové číslo se nezapomíná). Za necelou hodinu pak byli kluci na světě.

A najednou jsem měla podobné pocity, jako tenkrát při porodu. Dost jsme ho řešili a plánovali, nakonec však dopadl úplně jinak. Chtěla jsem rodit přirozeně, mít kluky bez odtržení u sebe – narodili se ale císařským řezem a já je poprvé spatřila a pochovala si je až několik hodin po porodu. Smíšené pocity z porodu jsem si v sobě zpracovávala a vyrovnávala se s nimi ještě dlouho poté.

DSCF7146_nahled

Vydání kuchařky jsem si taky představovala odlišně. Cesta od nápadu po zrealizování byla dlouhá, trvala několik let. O to víc jsem si užívala poslední měsíce intenzivní práce a těšila se na moment, až knihy opustí tiskárnu a já vám je budu moci nabídnout. Všechno se ale děje zase úplně jinak, než jaké jsem měla očekávání. Kuchařku vypouštím do světa v nejmíň předpokládaném čase – v době, kdy nikdo pořádně neví, co bude za týden, natož za měsíc. A já si musím myšlenky a pocity v sobě opět zpracovávat a doufat, že dělám dobře.

Uklidňuje mě ale vědomí, že všechno se děje, jak má. Číslice mi dávají znamení a já tak věřím, že stejně jako kluci, i kuchařka si vybrala svůj čas zrození a přichází ve správnou chvíli.

DSCF7189_nahled

Posílám ji do světa s jediným přáním a touhou, aby vám právě těď – v těchto nezvyklých dnech – byla inspirací, praktickým průvodcem a užitečným pomocníkem, aby vám listování a čtení v ní přinášelo potěšení a radost.

S láskou ji předávám dál a je pro vás nachystnaná zden na eshopu. 

Děkuji za vaši důvěru a prosím, sdílejte a šiřte ji dál, ať se dostane do co nejvíce rodin.
Táňa

DSCF7293_nahled