Dream team!

Po tom, co jsem kuchařku vypustila do světa, 

se strhla lavina krásných zpráv, jak moc se vám líbí!

FB_image foto_book

Za vznikem samotné knížky stojí kromě mě ale i další bezvadní lidé, kterým moc děkuji za obrovský kus práce a přínos. Každý do jednoho prokázal, že ve svých oborech jsou jedničky.

Když jsem oslovila Petra Skalu - Skákalu, jestli by chtěl navrhnout design kuchařky, věděla jsem, že by mohl přijít s něčím, co bude opravdu na TOP úrovni a s čím budu souznit. To, co ale Petr předvedl, mi vyrazilo dech a podobu, kterou kuchařce vtisk, jsem si naprosto zamilovala.

Na fotografku Petru Novotnou jsem dostala doporučení a už po prvním setkání jsem věděla, že s touhle holkou nesáhnu vedle. Od začátku do konce jsme byly naladěny na stejnou vlnu a při samotném aranžování jídel i focení všechno tak hladce plynulo, že musím před Petrou smeknout. A ještě teď se při pohledu na fotky raduji jako malá holka.

Ivča Fitzková se na kuchařce podílela obsahově a všem receptům tak dodala odbornou váhu. Konzultovaly jsme společně každou surovinu a skladbu receptů a její puntičkářský přístup mě ohromil. O složení rostlinných surovin ví snad všechno, a tak vám, hlavně díky ní, předkládám recepty opravdu s čistým svědomím, že sobě i svým dětem dáte jen to dobré.

Adéle Hálkové patří díky za cenné rady, kontakty a doporučení, velkou podporu a přátelský přístup. Moc si toho vážím.

Stejně tak mi byl po celou dobu vzniku kuchařky obrovskou oporou Michal Zapoměl. Je to můj dlouholetý kamarád a kadeřník a tak není divu, že se před každým focením postaral o mé vlasy a o to, abych se cítila jako bohyně. V jeho kavárně ZaZrcadlem jsme fotili i rodinné snímky, pod kterými je prozměnu podepsaný fotograf Ondřej Košík a Natalie Host.

kuchařka32828 kuchařka32873

Poděkování patří i obchodu NILAkids, kde se postarali o kluky a nádherně je oblíkli.

kuchařka32487_nahled

Další lidé mi při vzniku kuchařky chodili do cesty postupně a i díky nim je kniha tak krásná. Děkuji tak všem zmíněným i dalším, kteří se i jen sebemíň na vzniku podíleli.

Cením si vaší pomoci, Táňa